Як правильно підібрати ксенонові лампочки для фар своєї машини?

Ксенонові лампи у фари за останні декілька років змогли завоювати прихильність багатьох автомобілістів, які в свою чергу зацікавлені в підвищені безпеки та комфорту під час пересування у нічній час. Вся справа у тому, що тут використовуються висококласні газорозрядні прилади, які мають безліч переваг у порівнянні із іншими аналогами. Особливої уваги заслуговує особлива яскравість, індивідуальність та стильність оптики. Саме тому вона значно прикрашає зовнішні дані машини, а також робить його помітним для других автомобілістів.
Безумовно, для отримання бажаного результату необхідно віддавати перевагу якісним та надійним ксеноновим елементам, які виробляються із урахуванням встановлених норм та вимог. Тільки у цьому випадку можливо дійсно забезпечити відмінну під світку простору перед машиною, а також виділити власний транспорт на дорозі.

ксенонові лампи у фари


Як ми вже казали раніше ксенонове обладнання має велику кількість переваг. Однак особливої уваги тут заслуговує інтенсивність світлового пучка, яка вище у 2,5 рази за інші прилади. До того ж при пересуванні у негоду водій може бачити чітку картину дорожньої обстановки, аби своєчасно прийняти необхідні міри.
Також при використанні ксенонового обладнання зберігається зір самого автомобіліста, за рахунок того, що таке світло по своїм показникам прирівнюється до сонячного освітлення. Більш того газорозрядна оптика має доволі тривалий термін служби, що в свою чергу дозволяє зекономити на постійній заміні продуктів. Ще одним важливим показником вважається висока ефективність ксенону, що в свою чергу призводить до економії енергоресурсів авто.
Щоб ксенонові лампи відміно справлялися із усіма поставленими задачами, їх необхідно правильно підібрати. Саме тому перед здійсненням покупки доведеться розібратися із деякими показниками. У першу чергу це стосується монтажного цоколя, який у кожній окремій фарі різний. Для отримання детальної інформації щодо цоколю ламп, необхідно прочитати інструкцію по експлуатації транспортного засобу, у якій виробник дає чіткі поради.

ксенонові лампи у фари


Ще одним показником вважається колірна температура, від якої залежить колір самого освітлення. Саме тому для головних фар машини рекомендується використовувати прилади із показником у 5000К, які будуть випромінювати яскраве біле світло. Для встановлення у протитуману оптику необхідно віддавати перевагу продуктам, температура яких знаходиться на відмітці у 4300К. У цьому випадку лампочки будуть випромінювати жовтіше світло, яке зможе підсвітити дорогу при пересуванні у негоду.
Як бачите, підібрати ксенонові лампи для авто, не так вже й складно.

Наверх