Найдивніші серійні авто у світі

Відомо, що кожен автовиробник старається створити автомобіль, який не зможе залишити байдужим нікого, що стосується, в першу чергу, зовнішнього вигляду. Не завжди це вдається, бо найкращий екстер’єр із залученням найталановитіших дизайнерів вдається тільки найкрутішим брендам. Але інколи і такі бренди випускають у серію авто, які дивують своєю неоковирністю і дивним дизайном, який порушує не тільки всі закони автомобільної естетики, а й правила аеродинаміки. І мова йде не про вітчизняні моделі, які часто далекі від досконалості, особливо за часів СРСР. До речі, багато фото автомобілів з минулих років можна подивитися на сайті для автомобілістів і усіх, хто цікавиться історією автомобілебудування нашої країни ТвояМАШИНА. На сайті також є багато цікавої інформації про новинки світового автопрому і про різні цікавинки з автомобільної сфери.

Найдивніші авто


Цікаво, що дивні авто випускали доволі потужні автоконцерни, включно з такими беззаперечними лідерами ринку, як Rolls-Royce чи Ford. Ще цікавіше, що такі машини певний час навіть активно купувалися. Розглянемо 5 найпотворніших авто за всю історію, а більше про це можна дізнатися на сайті ТвояМАШИНА.
Citroën Ami 6 (1961 р.)
Це дивне авто з жабоподібним дизайном і сьогодні виглядає, як щось неймовірне. Виробники дуже постаралися, щоб зробити його жаданим, і це їм вдалося, бо Citroën Ami 6 є найбільш популярним з усіх потворних авто світу. Ця модель продавалась з успіхом майже 2 десятиліття якраз через свою екстравагантність.
Fiat Multipla (1998 р.)
Часто саме цю машину називають найпотворнішою в світі, що не дивно, бо вона позбавлена навіть натяку на елегантність. Дивно, що таке одоробло випустили італійці, які зазвичай дивують естетикою екстер’єру. Популярності модель не набула і її швидко зняли з випуску.
Pontiac Trans Sport (1990 р)
Кулеподібний силует, який дуже нагадує мордочку щура, викликав критику зразу, як машина зійшла з конвеєра. Але виробники трималися цілих 5 років, перш ніж надати цьому мікроавтобусу більш-менш приємного екстер’єру. При цьому ходові якості авто і його комфортабельність були непоганими.
Aston Martin Lagonda (1982 р)
Як не дивно, але в списку є машина, яка була випущена одним із найрозкішніших автомобільних брендів світу. Виробники надто захопилися аеродинамікою, тому модель стала схожа на усічену літаючу тарілку. При цьому авто мало найпросунутішу на той час електроніку на борту.

Найдивніші авто


Nissan Juke (2010 р.)
Японці теж є у цьому списку, що не дивно, бо ця модель не може не привернути увагу своєю неординарною зовнішністю. Ще більш дивує те, що машину з охотою купують, бо вона має чудові споживчі якості.
Якщо цікавлять новини в світі авто, то їх можна знайти в необмеженій кількості на сайті ТвояМАШИНА.

Наверх