Обираємо Honda у офіційного дилера

Якість японських автомобілів ніхто не піддає сумніву, це найсучасніша, наукомістка, надійна, довговічна техніка, яка до смаку багатьом нашим співвітчизникам. Звісно, ціни на машини з країни сакур доволі високі, але всі власники такого транспорту знають, що до десяти років можна не турбуватись про будь-які проблеми з ним, бо їх нема, за умови регулярного техогляду. Всі японські бренди у нас популярні, але Honda завжди була на особливому рахунку, бо ця знаменита компанія випускає не тільки авто, але й мотоцикли, літаки, а також роботів. Останнє говорить про величезний інноваційний потенціал, який реалізується у всій лінійці продуктів. Тому обрати Honda, значить обрати майбутнє. Важко навіть перерахувати ті позитивні якості, які мають машини з дуже пізнаваним логотипом першої літери назви. Відчути ще більше переваг у володінні таким надсучасним автотранспортом допоможе купівля його у офіційного дилера, наприклад, у старішого представника цього автовиробника в нашій країні, у компанії «Дніпро Мотор Інвест».

Обираємо Honda


Найперше варто зазначити, що кожен покупець може розраховувати на особливі фінансові умови кредитування, про що більше можна дізнатись на офіційному сайті компанії dmi.com.ua у розділі Послуги. Партнерами дилера виступають шановані фінансові установи, як вітчизняні, так і міжнародні, вони пропонують спеціальні програми для споживачів для придбання автомобільної і мотоциклетної техніки. Важливо, що рішення про надання кредиту приймається дуже швидко, так що клієнт дилерського центру може поїхати на машині у день першого візиту в салон. Тим більше, що багато автомобілів є в наявності, тому не треба чекати своєї черги, щоб втілити мрію.

Обираємо Honda


Ще одна перевага купівлі у офіційного продавця Honda – це можливість скористатися програмою Traid-in, яка дозволяє не тільки суттєво зекономити на придбанні нової машини, але й швидко і без турбот позбавитись старої. При цьому ціна при обміні на потримане авто справедлива і не менша за ринкову.
Щоб обрати машину, не потрібно зразу їхати в салон, це можна зробити на сайті, де є онлайн склад з детальним описом і реалістичними фото. Якщо виникли питання, допоможуть консультанти в чаті чи по телефону. Є також розділ технічного порівняння моделей і комплектацій, що значно спрощує вибір. Так само просто сайт дозволяє записатись на тест-драйв у зручний час, а також замовити машину, яка обрана.

Наверх